Het team van IKC Harm Smeenge

Directeur

Kinderopvang
Marjon Abbing – marjon.abbing@kitsprimair.nl
Jenny Rasool – jenny.rasool@kitsprimair.nl
Jolanda Sterken – jolanda.sterken@kitsprimair.n
Kim Zinger – kim.zinger@kitsprimair.nl

Groep 1a/2a
Marjan Kleine – marjan.kleine@kitsprimair.nl
Hester van der Held – hester.van.der.held@kitsprimair.nl

Groep 1b/2b
Sjoukje Boer – sjoukje.boer@kitsprimair.nl
(coördinator 0-6 jaar)
Hester van der Heldhester.van.der.held@kitsprimair.nl

Groep 3
Irien Maran Zoer – irien.maran.zoer@kitsprimair.nl
(coördinator 6-12 jaar)
Hanny Bek – hanny.bek@kitsprimair.nl 

Groep 4
Monique Hut – monique.hut@kitsprimair.nl
Vera Kampinga – vera.kampinga@kitsprimair.nl

Groep 5
Froukje Warnders – froukje.warnders@kitsprimair.nl
Lineke Kleene – lineke.kleene@kitsprimair.nl

Groep 6
Jostein Scheffer – jostein.scheffer@kitsprimair.nl

Groep 7
Gea Lensen –gea.lensen@kitsprimair.nl
Hanny Bekhuis – hanny.bekhuis@kitsprimair.nl

Groep 8
Vera Kampinga – vera.kampinga@kitsprimair.nl
Sylvia Manders – sylvia.manders@kitsprimair.nl

Extra leerlingbegeleiding
Patricia Wiggerman – patricia.wiggerman@kitsprimair.nl

Intern begeleiders
Ilona Niewzwaag  (6-12 jaar) – ilona.niewzwaag@kitsprimair.nl

Aandachtsfunctionaris
Ilona Nieuwzwaag – ilona.niewzwaag@kitsprimair.nl

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button