Team IKC Harm Smeenge 

Team


Immy Rorije

Directeur

Team


Juf Marjan

Groep 1a/2a

Team


Juf Sjoukje

Groep 1b/2b

Team


Juf Froukje
Groep 3

 

Groep 1a/2a
Marjan Kleine – marjan.kleine@obomd.nl
Groep 1b/2b
Sjoukje Boer – sjoukje.boer@obomd.nl
Groep 3
Froukje Warnders – froukje.warnders@obomd.nl
Krista Roerink – krista.roerink@obomd.nl
Groep 4
Corinne de Krou – corinne.de.krou@obomd.nl
Monique Hut – monique.hut@obomd.nl
Groep 5
Nicole Jongman – nicole.jongman@obomd.nl
Lineke Kleene – lineke.kleene@obomd.nl
Groep 6
Annet Westerhof – annet.westerhof@obomd.nl
Irien Maran Zoer – irien.maran.zoer@obomd.nl
Groep 7a
Irien Maran Zoer – irien.maran.zoer@obomd.nl
Gea Lensen – gea.lensen@obomd.nl
Groep 7b/8b
Sindy Pit – sindy.pit@obomd.nl
Sylvia Manders – sylvia.manders@obomd.nl
Groep 8a
Arnold Willems – arnold.willems@obomd.nl

Extra leerlingbegeleiding
Patricia Wiggerman – patricia.wiggerman@obomd.nl
Intern begeleider
Ilona Niewzwaag – ib.harmsmeengeschool@obomd.nl

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button